violet green logo

Luxusné očistné tyčinky - Green Tree Native Soul Incense "White Sage and Ceder"

White Sage (Šalvia biela) - Šalviu bielu, ktorá patrí medzi hluchavkovité rastliny, používajú pôvodní obyvatelia Severnej Ameriky pri očistných a liečebných rituáloch.  Céder je strom z čeľade borovice, ktorý sa považuje za ochrannú bylinu. Používa sa na všetky druhy rituálov a obradov. 

Výrobca: Green Tree Candle Company
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A4-026
Dostupnosť: skladom 5 ks
3.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vonné tyčinky  -  vám umožnia zažiť pravú mystickú atmosféru v pohodlí vášho domova. V luxusnom balení vhodné aj ako malý origionálny darček -:)

Biela šalvia sa tradične používa na očistenie mysle, tela a ducha pred modlitbou, na očistenie atmosféry a rozptýlenie negativity. Mnohí veria, že šalvia je mužská rastlina, ktorá dokáže redukovať alebo eliminovať negatívnu energiu, niektorí šalvia umiestňujú ku dverám na ochranu pred zlom. Dnes sa môže použiť na čistenie domácností, kancelárií alebo iných priestorov, pretože nahrádza negatívne ióny v atmosfére. Vôňa šalvie vám pripomenie posvätnosť života.

Céder je strom z čeľade borovice, ktorý sa považuje za ochrannú bylinu. Používa sa na všetky druhy rituálov a obradov. Má úžasnú arómu, ktorá pretrváva v miestnosti.

Vonné tyčinky od Green Tree neprodukujú také množstvo dymu a popola ako bežné indické tyčinky, avšak majú rovnakú intenzitu vôňe. Vyrábajú sa v Indii, holandskou spoločnosťou Green Tree Candle Company. 100% prírodné vonné tyčinky, ručne vyrobené podľa tradičných ajurvédskych receptov

Parametre: 
Doba horenia je vďaka ich mimoriadnej dĺžke približne 30-45 minút. 
Hmotnosť: 15 g
Keďže sú tyčinky ručne vyrábané, počet kusov v balení sa môže líšiť - 12-16 ks. 
Obsah balenia je daný v gramoch.

Vonné tyčinky zapaľujte len na stojanoch určených na vonné tyčinky. Tyčinku jednoducho na konci zapáľte zapaľovačom a plameň sfúktite, tyčinka bude ďalej tlieť a produkovať voňavý dym. Udržujte ich mimo dosahu detí.