violet green logo

Vonné tyčinky - Green Tree "White Sage and Levander" - očistné

White Sage (Šalvia biela) - Šalviu bielu, ktorá patrí medzi hluchavkovité rastliny, používajú pôvodní obyvatelia Severnej Ameriky pri očistných a liečebných rituáloch. Rastlina je známa svojou schopnosťou očisťovania. 

Výrobca: Green Tree Candle Company
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A4
Dostupnosť: skladom 2 ks
2.10 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

White Sage (Šalvia biela) - Šalviu bielu, ktorá patrí medzi hluchavkovité rastliny, používajú pôvodní obyvatelia Severnej Ameriky pri očistných a liečebných rituáloch. Rastlina je známa svojou schopnosťou očisťovania. V prírode je šalvia mužského rodu, spája sa so živlom vzduchu a planétou Jupiter. Pri magických obradoch sa využíva na dosiahnutie nesmrteľnosti, dlhého života, múdrosti, ochrany a na splnenie prianí. Hovorí sa tiež, že dokáže zmierniť bolesť zo smrti milovanej osoby. 

Už naše staré mamy vedeli o liečivých účinkoch Levandule. Pod vankúš vkladali voňavé vrecúška so sušenou levanduľou, aby sa mohli lepšie vyspať. Jejo vôňa zaručí pokoj a úľavu. Za toto všetko môžu silice, ktoré levanduľa obsahuje. Má upokojujúce účinky na nervový systém, zlepšuje aj psychickú odolnosť, nechýbajú ani protizápalové, dezinfekčné a antibakteriálne účinky a omnoho viac. Silice sa najčastejšie získavajú destiláciou čerstvých kvetov a stoniek pomocou vodnej pary.

Vonné tyčinky od Green Tree neprodukujú také množstvo dymu a popola ako bežné indické tyčinky, avšak majú rovnakú intenzitu vôňe. Vyrábajú sa v Indii, holandskou spoločnosťou Green Tree Candle Company. 100% prírodné vonné tyčinky, ručne vyrobené podľa tradičných ajurvédskych receptov

Parametre: 
Doba horenia je vďaka ich mimoriadnej dĺžke približne 30-45 minút. 
Hmotnosť: 15 g
Keďže sú tyčinky ručne vyrábané, počet kusov v balení sa môže líšiť - 12-16 ks. 
Obsah balenia je daný v gramoch.

Vonné tyčinky zapaľujte len na stojanoch určených na vonné tyčinky. Tyčinku jednoducho na konci zapáľte zapaľovačom a plameň sfúktite, tyčinka bude ďalej tlieť a produkovať voňavý dym. Udržujte ich mimo dosahu detí.