violet green logo

Vonné tyčinky - Green Tree "Moon Phases" ženská LUNA a jej fázy

Výrobca: Green Tree Candle Company
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A4-011b
Dostupnosť: skladom 2 ks
2.10 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vonné tyčinky  -  vám umožnia zažiť pravú mystickú atmosféru v pohodlí vášho domova. Mesačná bohyňa Bohyňa Mesiaca je dôležitým božstvom v mnohých kultúrach po celom svete, kde zohráva ústrednú úlohu v mytológii. Mesiac je spojený s božským ženským, pretože v mnohých kmeňových spoločnostiach boli ženské cykly spojené s fázami mesiaca. V gréckej mytológii je Selene zosobnením mesiaca ako bohyne. Bola uctievaná pri každom novom a splne, keď jazdila na svojom mesačnom voze po nebesiach. Uvoľnite svoju vnútornú mesačnú bohyňu s týmito lahodne ľahkými a kvetinovo voňavými vonnými tyčinkami.


Starostlivo namiešané prísady pomáhajú uvoľňovať telo aj myseľ a sú tiež obľúbené pri meditácii, jóge, či relaxácii. Ich vôňa vo vás prehĺbi pocit jednoty vedomia. 

Vonné tyčinky od Green Tree neprodukujú také množstvo dymu a popola ako bežné indické tyčinky, avšak majú rovnakú intenzitu vôňe.

Vyrábajú sa v Indii, holandskou spoločnosťou Green Tree Candle Company.

100% prírodné vonné tyčinky, ručne vyrobené podľa tradičných ajurvédskych receptov

Parametre: 
Doba horenia je vďaka ich mimoriadnej dĺžke približne 30-45 minút. 
Hmotnosť: 15 g
Keďže sú tyčinky ručne vyrábané, počet kusov v balení sa môže líšiť - 12-16 ks. 
Obsah balenia je daný v gramoch.

Vonné tyčinky zapaľujte len na stojanoch určených na vonné tyčinky. Tyčinku jednoducho na konci zapáľte zapaľovačom a plameň sfúktite, tyčinka bude ďalej tlieť a produkovať voňavý dym. Udržujte ich mimo dosahu detí.