violet green logo

Vonné tyčinky Lapač snov - Green Tree "Dream Spirit"

Vonné tyčinky Dream Spirit fungujú podobne ako lapač snov a pomáhajú navodiť kvalitný spánok bez nočných môr. Sú čisto prírodné, vyrábané podľa tradičných ajurvédskych receptov.

Výrobca: Green Tree Candle Company
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A4-018
Dostupnosť: skladom 2 ks
2.10 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Trápia vás zlé sny a nočné mory? Zapáľte pred spaním vonné tyčinky Dream Spirit, ktoré vám pomôžu k pokojnému a kvalitnému spánku. 

Tieto vonné tyčinky sú jedinečné svojím zložením a charakteristickou vôňou. Obsahujú čisto prírodné ingrediencie - byliny a živice. Po ich zapálení ucítite podmanivú vôňu ruže a rozmarínu s jemným nádychom pačuli a kladivníka nočného známeho ako "Královna noci". Jemná kvetinová aróma vám pomôže zrelaxovať telo aj myseľ a navodí ideálny a kľudný spánok bez zlých snov. 

Ak ste sa rozhodli pre duchovnú prácu so snami a hľadáte odpovede na svoje otázky, možno je práve aromaterapia spôsobom ako ich jednoducho získať a ťiež nadviazať spojenie so svojím duchovným sprievodcom.

Vonné tyčinky od Green Tree neprodukujú také množstvo dymu a popola ako bežné indické tyčinky, avšak majú rovnakú intenzitu vôňe. Vyrábajú sa v Indii, holandskou spoločnosťou Green Tree Candle Company.

100% prírodné vonné tyčinky, ručne vyrobené podľa tradičných ajurvédskych receptov, netestované na zvieratách

Parametre: 
Doba horenia je vďaka ich mimoriadnej dĺžke približne 30-45 minút. 
Hmotnosť: 15 g
Keďže sú tyčinky ručne vyrábané, počet kusov v balení sa môže líšiť - 12-16 ks. 
Obsah balenia je daný v gramoch.

Vonné tyčinky zapaľujte len na stojanoch určených na vonné tyčinky. Tyčinku jednoducho na konci zapáľte zapaľovačom a plameň sfúktite, tyčinka bude ďalej tlieť a produkovať voňavý dym. Udržujte ich mimo dosahu detí.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom