violet green logo

FENG SHUI

Staré čínske učenie FENG SHUI, ktoré prebrali a využívajú aj iné národy sveta, je umením žitia. Základom tohto učenia je vzťah človeka k prostrediu - prírode, kvetom, stromom, zvieratám aj k sebe samému. Vzťah kopírujúci úctu ku všetkému stvorenému a zámer svojim spôsobom života byť v súlade s okolitým svetom. Na harmonizáciu, úpravu využíva rozličné predmety, takže si môžte vybrať a potešiť seba alebo darovať radosť druhému -:)

Pomocné ochranné predmety poznáme aj v našich krajinách, sú nimi predmety - Anjely, ktorých prítomnosť v priestore má byť ochranou. 

 

Filter
Cena
Anjel Iskladom 1 ks8.50 € Anjel I Anjel IIskladom 1 ks8.50 € Anjel II Anjel moderný zlatýskladom 1 ks9.50 € Anjel moderný zlatý Anjel s kvetinou krémovýskladom 1 ks7.10 € Anjel s kvetinou krémový Anjel so srdcom krémovýskladom 1 ks7.10 € Anjel so srdcom krémový Anjel zo srdcom zlatýskladom 1 ks10.90 € Anjel zo srdcom zlatý Anjel závesný na stenu Iskladom 1 ks8.40 € Anjel závesný na stenu I Anjel závesný na stenu IIskladom 1 ks8.40 € Anjel závesný na stenu II Anjel závesný, božská hudba - s harfouskladom 1 ks12.00 € Anjel závesný, božská hudba - s harfou Anjel závesný, božská hudba - s husľamiskladom 1 ks12.00 € Anjel závesný, božská hudba - s husľami Anjel, ktorý daruje Láskuskladom 3 ks11.00 € Anjel, ktorý daruje Lásku Anjelik hojnosti s bacuľatou tvárouskladom 1 ks16.00 € Anjelik hojnosti s bacuľatou tvárou Anjelik s úsmevom a kvetinouskladom 1 ks11.00 € Anjelik s úsmevom a kvetinou Anjeliky pre potešenie, oranžovýskladom 2 ks1.30 € Anjeliky pre potešenie, oranžový Anjeliky závesné , červenýskladom 1 ks2.00 € Anjeliky závesné , červený Aroma difuzér do auta Anjel strážnyskladom 2 ks13.50 € Aroma difuzér do auta Anjel strážnyDizajnový aroma difuzér do auta s 10 umývateľnými vložkami, vhodný na esenciálne oleje, vonné oleje a parfumy. Podporte sústredenie a zlepšite si náladu Aroma difuzér do auta Anjelské krídlaskladom 3 ks13.50 € Aroma difuzér do auta Anjelské krídlaPraktický a štýlový aroma difuzér do auta s anjelskymi krídlami, ktoré vám budú poskytovať ochranu na cestách. Ponúka pozitívne účinky aromaterapie formou Aroma difuzér do auta Kolesoskladom 1 ks13.50 € Aroma difuzér do auta KolesoDizajnový aroma difuzér do auta s 10 umývateľnými vložkami, vhodný na esenciálne oleje, vonné oleje a parfumy. Podporte sústredenie a zlepšite si náladu Aroma difuzér do auta Power Yogaskladom 1 ks13.50 € Aroma difuzér do auta Power YogaDizajnový aroma difuzér do auta s 10 umývateľnými vložkami, vhodný na esenciálne oleje, vonné oleje a parfumy. Podporte sústredenie a zlepšite si náladu Aroma difuzér do auta Vážkaskladom 1 ks13.50 € Aroma difuzér do auta VážkaDizajnový aroma difuzér do auta s 10 umývateľnými vložkami, vhodný na esenciálne oleje, vonné oleje a parfumy. Podporte sústredenie a zlepšite si náladu Draci s perlou " symbol kariéry a pracovného úspechu"skladom 1 ks11.90 € Draci s perlou " symbol kariéry a pracovného úspechu" Drak s perlou "symbol harmónie a šťastia"skladom 3 ks10.90 € Drak s perlou "symbol harmónie a šťastia" Had s perlou "symbol hojnosti"skladom 2 ks10.90 € Had s perlou "symbol hojnosti"Soška Had s perlou. Had - Kobra s perlou slúži na pritiahnutie peňazí a je symbolom hojnosti. Sošky, tažítka, zvonkohry, lapače slnka, svietniky a ďalšie feng Hady s Bagua a mincou" symbol poznania a prosperity"skladom 2 ks7.50 € Hady s Bagua a mincou" symbol poznania a prosperity"