violet green logo

Vonné tyčinky "Anjel lásky" - Green Tree " Angel of Love"

Anjel lásky, naplň moje srdce ružovou a zostaň so mnou. Ty mi dávaš hojnosť, aby som dokázala prijímať a rozdávať lásku.

Výrobca: Green Tree
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A4
Dostupnosť: momentálne nedostupné
2.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Angel Love (Anjelská láska). Nadýchnite sa vábivej a utišujúcej arómy Angel Love Incense.  Upokojujúca a očisťujúca vôňa vytvára pokojnú, tichú a očarujúcu atmosféru. Vďaka úchvatnej vôni z prírodných bylín, živíc s afrodiziakálnymi účinkami a esenciálnych olejov sa uvoľníte, upokojíte a stíšíte. Táto krásne romantická vonná tyčinka vytvára dlhotrvajúcu arómu,ktorá vám do života prinesie novú silu. 

Vonné tyčinky od Green Tree neprodukujú také množstvo dymu a popola ako bežné indické tyčinky, avšak majú rovnakú intenzitu vôňe. Vyrábajú sa v Indii, holandskou spoločnosťou Green Tree Candle Company. 100% prírodné vonné tyčinky, ručne vyrobené podľa tradičných ajurvédskych receptov, netestované na zvieratách

Parametre: 
Doba horenia je vďaka ich mimoriadnej dĺžke približne 30-45 minút. 
Hmotnosť: 15 g
Keďže sú tyčinky ručne vyrábané, počet kusov v balení sa môže líšiť - 12-16 ks. 
Obsah balenia je daný v gramoch.

Vonné tyčinky zapaľujte len na stojanoch určených na vonné tyčinky. Tyčinku jednoducho na konci zapáľte zapaľovačom a plameň sfúktite, tyčinka bude ďalej tlieť a produkovať voňavý dym. Udržujte ich mimo dosahu detí.