violet green logo

Prémiové vonné tyčinky Fleur de Vie " Five Tibetan Rites"

Výrobca: India
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A4-031
Dostupnosť: skladom 2 ks
2.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Fleur de Vie prémiové tyčinky Five Tibetan Rites. Prémiový charakter týchto tyčiniek reprezentuje výrazná parfumová vôňa a elegantný obal s Kvetom života - Fleur de vie. Tyčinky neobsahujú uhlie, pre ich vôňu sú použité vysoko kvalitné vône. 

Vôňa tyčiniek Five Tibetan Rites symbolizuje formu Tibetskej jogy, ktorá je stará viac ako 2 500 rokov. tibetskí mnísi ju používali pre dlhý, aktívny a zdravý život, pre zlepšenie fyzickej sily a docielenie pocitu pokoja a pohody v duši.

Kvet života symbolizuje všetku posvätnú geometriu života na Zemi. Tvar kruhu je navyše symbolom dokonalosti a čistoty. Kruh vo Feng Shui v sebe nesie nežnú ženskú energiu Jin, ktorá harmonizuje a aktivuje jemnú energiu, vnášajúci do nášho života romantiku, pocit pokoja a nehu. 

Použitie: Tyčinku umiestnime do stojanu, zapálime, po niekoľkých sekundách sfúkneme a necháme tlieť. Zapálenou tyčinku nenechávajte nikdy bez dozoru, chráňte pred deťmi.

Hmotnosť: 15 g

Tyčinky Fleur de Vie su netestované na zvieratách, z recyklovateľných materiálov  a pri ich výrobe nie je využívaná detská práca.