violet green logo

Bylinný vankúšik s Materinou dúškou, upokujúci OBLAKY

Výrobca: ČR
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: BV/20
Dostupnosť: skladom 2 ks
9.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Krásny sen Materinodúškový

Materiná dúška
priaznivo napomáha k pokojnejšiemu zaspávaniu, pôsobí na celkové upokojenie organizmu. Prehlbuje spánok zmierňuje napätie a stres. Svojimi účinkami pomôže pri nespavosti, nervozite, podráždenosti, telesných aj duševných slabostiach a kŕčoch, pretože blahodarne pôsobí na nervovú sústavu. Dobové pramene uvádzajú, že sa používala proti nočným morám, kedy si ju dávali ľudia pod vankúš. Materina dúška môže pomôcť znížiť vysoký krvný tlak a je tak nápomocná pri liečbe hypertenzie. Môže mať pozitívny efekt na kardiovaskulárny systém.

Materina dúška môže spomaliť funkciu štítnej žľazy. Ak trpíte ochorením štítnej žľazy a dlhodobo beriete lieky, materina dúška môže brániť ich funkcii, a preto by ste sa jej mali vyvarovať.

Malé množstvo pohánkových šupiek svojím trením napomáha uvoľneniu vône. Starostlivosť o vankúš: Odnímateľný povlak možno prať bežným spôsobom, vnútorný vankúš s bylinkami sa nesmie prať ani chemicky čistiť. Vnútorný vankúš: 100% bavlna, sušené byliny (materina dúška), polyester, pohánkové šupky. Povlak: 100% bavlna

ROZMER 30x30 cm , ružové kvety a fialové kvety / farbu uvedte v poznánmke