violet green logo

Bylinný vankúšik LEVANDUĽA I

Levanduľa priaznivo napomáha pokojnejšiemu zaspávaniu, pôsobí na celkové upokojenie organizmu. Prehlbuje spánok zmierňuje napätie a stres. Vhodná je levanduľa aj pre epileptikov. Jej sila sa využíva aj pri liečbe dýchacích problémov, pri chrípke a angíne. Má silné protizápalové účinky, je vhodná na citlivú pokožku,  kedy dezinfikuje pokožku a upokojuje. Stále častejšie sa vôňa levandule používa ako alternatívny spôsob k syntetickým liekom pri nespavosti. Pomáha pri liečbe depresie, úzkosti, problémoch so spánkom, vysokým krvným tlakom.

Výrobca: ČR
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: BV/14
Dostupnosť: skladom 3 ks
9.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Krásny sen Levanduľový

Levanduľa
priaznivo napomáha pokojnejšiemu zaspávaniu, pôsobí na celkové upokojenie organizmu. Prehlbuje spánok zmierňuje napätie a stres. Vhodná je levanduľa aj pre epileptikov. Jej sila sa využíva aj pri liečbe dýchacích problémov, pri chrípke a angíne. Má silné protizápalové účinky, je vhodná na citlivú pokožku,  kedy dezinfikuje pokožku a upokojuje. Stále častejšie sa vôňa levandule používa ako alternatívny spôsob k syntetickým liekom pri nespavosti. Pomáha pri liečbe depresie, úzkosti, problémoch so spánkom, vysokým krvným tlakom.

Nielenže voňavé vankúše  zaručene prevoňajú váš byt, ale zároveň účinne odpudzujú mole a komáre - :)

Malé množstvo pohánkových šupiek svojím trením napomáha uvoľneniu vône. Starostlivosť o vankúš: Odnímateľný povlak možno prať bežným spôsobom, vnútorný vankúš s bylinkami sa nesmie prať ani chemicky čistiť. Vnútorný vankúš: 100% bavlna, sušené byliny (levanduľa), polyester, pohánkové šupky. Povlak: 100% bavlna. ROZMER 30x30 cm