violet green logo

Bylinný vankúšik s Damiánou s afrodziakálnymi účinkami SRDCE I

NOVINKA

Nízke libidum - pomáha ľuďom so zníženou túžbou a zvyšuje u nich milostný zážitok. Výborná je nielen pre mužské, ale aj pre ženské libido.Psychická únava - Trvalý pokles nálady a nechuť k vykonávaní každodenných činností sťažuje život. Práve Damiána pôsobí na organizmus tak, že prispieva k celkovej duševnej pohode.Pomalé myšlienkové procesy - Starší ľudia sa môžu stretávať s pomalším myslením. Damiána dokáže zlepšiť mentálne funkcie a povzbudiť činnosť mozgu.Levanduľa zmierňuje napätie a uvoľňuje. Jej vôňa vhodne dopĺňa omamnú damiánu.

Výrobca: ČR
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: BV/10
Dostupnosť: skladom 2 ks
9.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Krásny sen Damiána s levanduľou

Damiána
má afrodiziakálne účinky, vyvoláva erotické sny má povzbudzujúci a stimulačný účinok. Pomáha tiež pri liečbe prieduškových ochorení, upokojuje výkyvy nálad. 

Damiána účinky :

Nízke libidum - pomáha ľuďom so zníženou túžbou a zvyšuje u nich milostný zážitok. Výborná je nielen pre mužské, ale aj pre ženské libido.

Psychická únava - Trvalý pokles nálady a nechuť k vykonávaní každodenných činností sťažuje život. Práve Damiána pôsobí na organizmus tak, že prispieva k celkovej duševnej pohode.

Pomalé myšlienkové procesy - Starší ľudia sa môžu stretávať s pomalším myslením. Damiána dokáže zlepšiť mentálne funkcie a povzbudiť činnosť mozgu.

Levanduľa zmierňuje napätie a uvoľňuje. Jej vôňa vhodne dopĺňa omamnú damiánu.

Malé množstvo pohánkových šupiek svojím trením napomáha uvoľneniu vône. Starostlivosť o vankúš: Odnímateľný povlak možno prať bežným spôsobom, vnútorný vankúš s bylinkami sa nesmie prať ani chemicky čistiť. Vnútorný vankúš: 100% bavlna, sušené byliny (damiána, levanduľa), polyester, pohánkové šupky. Povlak: 100% bavlna. ROZMER 30x30 cm