violet green logo

Bylinný vankúšik Chmeľový s Mätou uvoľňujúci PIRÁTI

NOVINKA

Chmeľ uvoľňuje napätie, upokojuje nervy, znižuje podráždenosť, fyzickú aktivitu. V kombinácii s malým množstvom mäty navodzuje pokojný spánok.
Malé množstvo pohánkových šupiek svojím trením napomáha uvoľneniu vône.

Výrobca: ČR
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: BV/07
Dostupnosť: skladom 2 ks
9.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Krásny sen Chmeľový s mätou - na upokojenie

Chmeľ uvoľňuje napätie
, upokojuje nervy, znižuje podráždenosť, fyzickú aktivitu. V kombinácii s malým množstvom mäty navodzuje pokojný spánok.
Malé množstvo pohánkových šupiek svojím trením napomáha uvoľneniu vône.

Chmeľ -lupulín, ktorý obsahuje pôsobí utišujúco na nervovú sústavu, pôsobí proti nespavosti, je vhodný tiež pri ťažkostiach v období klimaktéria, pri migrénach, nervvovom podráždení, neurotických stavoch spojených so sexuálnym vzrušením u mužov a pri frigidnosti žien. Pomáha pri stavoch napätia a vyčerpania. Má upokojujúce a bolesť tíšiace vlastnosti.

Mäta - nachádzajú sa v nej éterické oleje, pričom až polovicu z nich tvorí práve mentol, ktorý je preto výrazný a usnadňuje predýchavanie. Obsahuje aj triesloviny, ktoré majú rôznorodé účinky, ako napríklad anibakteriálne, antioxidačné. Napomáhajú k celkovej dobrej imunite a taktiež  k znižovaiu krvného tlaku.

Starostlivosť o vankúš: Odnímateľný povlak možno prať bežným spôsobom, vnútorný vankúš s bylinkami sa nesmie prať ani chemicky čistiť. Vnútorný vankúš: 100% bavlna, sušené byliny (chmeľ, mäta, medovka), polyester, pohánkové šupky. Povlak: 100% bavlna. ROZMER 30x30 cm