violet green logo

Bylinný vankúšik s Harmančekom a Materinou dúškou, protizápalový ŠTVORCE

silný protizápalový účinok, dezinfikuje mierni kŕče, pomáha pri prechladnutí, upokojuje nervový systém, pomáha pri vyčerpaní. Obsahuje široké spektrum liečivých zlúčenín a prvkov. : napr. chamazulén – chemickú zlúčeninu s protizápalovým efektom, bisabolol – olej s protizápalovými, antivirotickými a antimikrobiálnymi vlastnosťami, apigenín – fytonutrient, ktorý pôsobí taktiež protizápalovo, antioxidačne, antibakteriálne a antivírusovo, a mnoho ďaľších.

Výrobca: ČR
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: BV/13
Dostupnosť: skladom 2 ks
11.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Krásny sen Harmanček s Materinou dúškou

Harmanček
silný protizápalový účinok, dezinfikuje mierni kŕče, pomáha pri prechladnutí, upokojuje nervový systém, pomáha pri vyčerpaní. Obsahuje široké spektrum liečivých zlúčenín a prvkov. : napr. chamazulén – chemickú zlúčeninu s protizápalovým efektom, bisabolol – olej s protizápalovými, antivirotickými a antimikrobiálnymi vlastnosťami, apigenín – fytonutrient, ktorý pôsobí taktiež protizápalovo, antioxidačne, antibakteriálne a antivírusovo, a mnoho ďaľších. Harmanček sa považuje za bylinku zo širokým liečivým účinkom a využíva sa v lekárstve.

Materiná dúška priaznivo napomáha k pokojnejšiemu zaspávaniu, pôsobí na celkové upokojenie organizmu. Prehlbuje spánok zmierňuje napätie a stres. Svojimi účinkami pomôže pri nespavosti, nervozite, podráždenosti, telesných aj duševných slabostiach a kŕčoch, pretože blahodarne pôsobí na nervovú sústavu. Dobové pramene uvádzajú, že sa používala proti nočným morám, kedy si ju dávali ľudia pod vankúš. Materina dúška môže pomôcť znížiť vysoký krvný tlak a je tak nápomocná pri liečbe hypertenzie. Môže mať pozitívny efekt na kardiovaskulárny systém.


Malé množstvo pohánkových šupiek svojím trením napomáha uvoľneniu vône. Starostlivosť o vankúš: Odnímateľný povlak možno prať bežným spôsobom, vnútorný vankúš s bylinkami sa nesmie prať ani chemicky čistiť. Vnútorný vankúš: 100% bavlna, sušené byliny (harmanček, materina dúška), polyester, pohánkové šupky. Povlak: 100% bavlna. ROZMER 30x30 cm