violet green logo

Bylinný vankúšik "Na dobrú noc" na prehlbenie spánku SOVY

Vyvážená zmes levandule, mäty,  medovky a materinej dúšky priaznivo napomáha k pokojnejšiemu zaspávaniu, pôsobí na celkové upokojenie organizmu. Prehlbuje spánok zmierňuje napätie a stres

Výrobca: ČR
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: BV/16
Dostupnosť: skladom 2 ks
9.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Krásny sen Na dobrú noc

Vyvážená zmes levandule, mäty,  medovky a materinej dúšky priaznivo napomáha k pokojnejšiemu zaspávaniu, pôsobí na celkové upokojenie organizmu. Prehlbuje spánok zmierňuje napätie a stres.

Levanduľa priaznivo napomáha pokojnejšiemu zaspávaniu, pôsobí na celkové upokojenie organizmu. Prehlbuje spánok zmierňuje napätie a stres. Vhodná je levanduľa aj pre epileptikov. Jej sila sa využíva aj pri liečbe dýchacích problémov, pri chrípke a angíne. Má silné protizápalové účinky, je vhodná na citlivú pokožku,  kedy dezinfikuje pokožku a upokojuje. Stále častejšie sa vôňa levandule používa ako alternatívny spôsob k syntetickým liekom pri nespavosti. Pomáha pri liečbe depresie, úzkosti, problémoch so spánkom, vysokým krvným tlakom.

Mäta - Už naše babky ju používali v domácej medicíne, hlavne pri prechladnutí a ochoreniach dýchacích ciest. Nachádzajú sa v nej éterické oleje, pričom až polovicu z nich tvorí práve mentol, ktorý je preto výrazný a usnadňuje predýchavanie. Obsahuje aj triesloviny, ktoré majú rôznorodé účinky, ako napríklad anibakteriálne, antioxidačné. Napomáhajú k celkovej dobrej imunite a taktiež  k znižovaiu krvného tlaku.

Materina dúška - Blahodárne a liečivé účinky materinej dúšky boli známe už od nepamäti. Posilňuje obranyschopnosť organizmu, posilňuje nervovú sústavu, zmierňuje migreózne stavy, pomáha pri bolestiach hlavy, pôsobí proti kašľu pri zápale priedušiek, znižuje nespavosť a pomáha pri nervozite a celkovej podráždenosti. Materina dúška má aj dezinfekčnú schopnosť. 

Malé množstvo z pohánkových šupiek svojím trením napomáha uvoľneniu vône. Starostlivosť vankúš: Odnímateľný povlak možno prať bežným spôsobom, vnútorný vankúš s bylinkami sa nesmie prať ani chemicky čistiť. Vnútorný vankúš: 100% bavlna, sušené byliny (levanduľa, mäta, medovka, materiná dúška), polyester, pohánkové šupky. 
Povlak: 100% bavlna