violet green logo

Vonné tyčinky Dračia krv - Green Tree "Dragon's Blood"

Prírodné vonné tyčinky s dračou krvou majú antibakteriálne účinky a pomôžu vám očistiť sa od negatívnych energií. Ručne vyrobené indické vonné tyčinky vyrobené podľa tradičných ajurvédskych receptov.

Výrobca: Green Tree Candle Company
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A4-008
Dostupnosť: skladom 1 ks
2.10 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vonné tyčinky Dračia krv vám pomôžu očistiť sa aj od tých najťažších negatívnych energií a navodiť harmonickú a láskyplnú atmosféru. 

Dračia krv je mimoriadne obľúbená najmä pre jej antibakteriálne, antimykotické, antivírusové a regeneračné účinky. Využíva sa na liečbu mnohých ochorení už po celé tisícročia. To čo tradičná medicína pozná a využíva už dávno, práve objavuje aj moderná medicína vďaka pribúdajúcim vedeckým výskumom. 

Vonné tyčinky Dragon's Blood sú ručne vyrobené zo živice dračia krv, santalového a cédrového dreva. Vôňa dračej krvi je charakteristická svojou sladkastou a korenistou vôňou. Sú vhodné na očistenie a harmonizáciu tela a priestorov od negatívnych energií. Uplatnenie nájdu pri rituáloch a meditáciách, ale aj na prevoňanie bytu.

Vonné tyčinky od Green Tree neprodukujú také množstvo dymu a popola ako bežné indické tyčinky, avšak majú rovnakú intenzitu vôňe. Vyrábajú sa v Indii, holandskou spoločnosťou Green Tree Candle Company. 100% prírodné vonné tyčinky, ručne vyrobené podľa tradičných ajurvédskych receptov, netestované na zvieratách

Parametre: 
Doba horenia je vďaka ich mimoriadnej dĺžke približne 30-45 minút. 
Hmotnosť: 15 g
Keďže sú tyčinky ručne vyrábané, počet kusov v balení sa môže líšiť - 12-16 ks. 
Obsah balenia je daný v gramoch.

Vonné tyčinky zapaľujte len na stojanoch určených na vonné tyčinky. Tyčinku jednoducho na konci zapáľte zapaľovačom a plameň sfúktite, tyčinka bude ďalej tlieť a produkovať voňavý dym. Udržujte ich mimo dosahu detí.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom