violet green logo

Upokojujúca zmes esenciálnych olejov "Tehotenská" 10ml

PRE ŽENY

Upokojuje, zmierňuje obavy, dodáva sebadôveru a optimizmus, vhodná aj pri pôrode

Výrobca: Nobilis Tilia CZ
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom 1 ks
13.10 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Bylinná vôňa éterických olejov v tejto kompozícii - Oslovuje hlboké vnútorné pocity, ktoré tehotenstvo sprevádzajú. Podporuje ženu, aby sa pripravila na pôrod bez obáv, a sprevádza ju zmenou vímavo, radostne a sebavedomo. Dodáva sebadôveru a optimizmus, prináša vnútorný pokoj, povznáša, upokojuje a rozpúšťa obavy. Otvára cestu k skrytej prirodzenej sile každej ženy.

Od 2. trimestri až do šestonedelia. 3 - 5 kvapiek do aromalampy či difuzéra na prevoňanie priestoru. Pre relaxačný kúpeľ zmiešajte 3 kvapky s polievkovou lyžicou neutrálneho kúpeľového oleja a primiešajte do kúpeľa. K použitiu na pokožku primiešajte 7-10 kvapiek do 50 ml Telového a masážneho oleja neutrálneho alebo vybraného rastlinného oleja.

KOMPLETNÉ ZLOŽENIE
  • Amyris Balsamifera Oil (éterický olej amyrisový);Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (éterický olej pomarančový sladký);Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lekárskej);Cinnamomum Camphora Linalooliferum Oil (éterický olej linaloové drevo);Citrus Aurantium Leaf Oil (éterický olej petitgrain z pomarančových listov);Boswellia Carterii Oil (éterický olej z kadidlovníka);Elettaria Cardamomum Seed Oil (éterický olej z kardamovníka všeobecného);Citrus Aurantium Amara Flower Oil (éterický olej Neroli z pomarančových kvetov);Cymbopogon Martini Oil (éterický olej Palmoružový);Limonene*;Linalool*;Geraniol*;Citronellol*;Farnesol*;Citral*. * - z prírodných éterických olejov.