violet green logo

Rovnovážna zmes esenciálnych olejov "Opora pri menopauze" 10ml

PRE ŽENY

Prináša emočnú rovnováhu a pohladí na dušu. Jemná kvetinová, citrusovo bylinná vôňa harmonizuje telesné aj psychické prejavy v období menopauzy.

Výrobca: Nobilis Tilia CZ
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom 2 ks
17.30 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Bylinná vôňa éterických olejov v tejto kompozícii - Jemná kvetinová, citrusovo bylinná vôňa harmonizuje telesné aj psychické prejavy v období menopauzy.

Lahodne vyvážená zmes éterických olejov s jemným estrogénnym pôsobením využíva ich vzájomnú synergiu na úľavu v období postupného prechodu ženy do veku múdrosti. Emočne schladzuje a harmonizuje, dodáva pocit ženskosti a bezstarostnosti. Zmierňuje stres a podporuje stabilitu pri kolísaní nálad a pocitoch smútku. Na fyzickej úrovni nenásilne vyrovnáva hormonálnu hladinu a u žien v postmenopauze zvyšuje vyplavovanie oxytocínu - hormónu lásky. Vnímanie vône sa mení v závislosti od mesačného cyklu ženy.

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aróma lampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéra či inhalačnej tyčinky. Možno použiť taktiež na priamu inhaláciu.

KOMPLETNÉ ZLOŽENIE
  • Salvia Sclarea Oil (éterický olej zo šalvie muškátovej);Pelargonium Graveolens Oil (éterický olej z pelargónie vonnej);Foeniculum Vulgare Oil (éterický olej z feniklu obyčajného);Citrus Limon Peel Oil (éterický olej citronový);Picea Mariana Leaf Oil;Cupressus Sempervirens Leaf Oil (éterický olej z cyprusu vždyzeleného);Rosa Damascena Flower Oil (éterický olej ružový z ruže damašskej);Limonene*;Citronellol*;Geraniol*;Eugenol*;Farnesol*;Neral*.* - z prírodných éterických olejov.