violet green logo

Prémiové vonné tyčinky Fleur de Vie "Salvia Apiana White Sage" očistné

Výrobca: India
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A4-028
Dostupnosť: skladom 1 ks
2.20 ks

Fleur de Vie prémiové tyčinky Salvia Apiana White Sage. Prémiový charakter týchto tyčiniek reprezentuje výrazná parfumová vôňa a elegantný obal s Kvetom života - Fleur de vie. Tyčinky neobsahujú uhlie, pre ich vôňu sú použité vysoko kvalitné vône. 

Gáfrová, bylinná vôňa bielej šalvie, očisťuje, harmonizuje atmosféru pre podporu spokojnosti a vnútorného pokoja. Biela šalvia je jednou z najposvätnejších bylín, tradične používaná pre očistné a ochranné rituály. Používa sa na potlačenie negatívnej energie, posilnenie energie pozitívne. Vydymovanie bielou šalviou osvieži vzduch a prináša úľavu pri nachladnutí, nádche a chorobách dýchacích ciest.

Kvet života symbolizuje všetku posvätnú geometriu života na Zemi. Tvar kruhu je navyše symbolom dokonalosti a čistoty. Kruh vo Feng Shui v sebe nesie nežnú ženskú energiu Jin, ktorá harmonizuje a aktivuje jemnú energiu, vnášajúci do nášho života romantiku, pocit pokoja a nehu. 

Použitie: Tyčinku umiestnime do stojanu, zapálime, po niekoľkých sekundách sfúkneme a necháme tlieť. Zapálenou tyčinku nenechávajte nikdy bez dozoru, chráňte pred deťmi.

Hmotnosť: 16 g

Tyčinky Fleur de Vie su netestované na zvieratách, z recyklovateľných materiálov  a pri ich výrobe nie je využívaná detská práca.