violet green logo

Aroma difuzér náramok Strom života

- 30% NOVINKA

Aroma difuzér ako aromatický náramok s príveskom so symbolom Strom života. Je účinnou formou aromaterapie a zároveň nádherným šperkom.

Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A2-009
Dostupnosť: skladom 1 ks
19.50 ks
Pôvodná cena 27.86, Zľava 30 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Doplňte svoj outfit nežným šperkom so symbolikou Stromu života a zároveň si užívajte príjemnú vôňu a blahodarné účinky aromaterapie. 

Čo je aroma difuzér a ako sa používa?

Aroma difuzér s náramkom je vyrobený z nerezovej ocele, čo zaručuje odolnosť voči korózii a dlhú životnosť. Prívesok so symbolom stromu života obsahuje plstenú vložku, na ktorú aplikujete esenciálny olej podľa vášho výberu. Plstenú vložku chráni pred vypadnutím uzatvárateľný magnetický kryt. Balenie obsahuje 10 náhradných farebných vložiek, ktoré môžete umývať a opakovane používať

Na plstenú vložku nakvapkajte 2-5 kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja. Množstvo kvapiek voľte podľa toho, akú intezitu vône požadujete, ktorá sa však môže líšiť aj od kvality oleja. Po vyprchaní oleja vložku umyte a môžete na ňu znova aplikovať esenciálny olej. 

Balenie obsahuje:

  • prívesok s magnetickým uzáverom vyrobený z nerezovej ocele
  • prívesok má priemer 20 mm x 5 mm
  • 28 cm dlhý náramok z ocele
  • 11 znovu použiteľných farebných plstí

Význam stromu života

Strom života symbolizuje jednotu a prepojenosť všetkého života. Významnú úlohu má vo väčšine náboženstiev naprieč všetkými kultúrami od starých mayov, sumerov, egyptskej mytológii až po islam a kresťanstvo.

 

K aroma difuzéru odporúčame dokúpiť aj prírodný esenciálny olej z našej ponuky, ktorý nájdete v kategórii esenciálne oleje alebo v príslušenstve.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom