violet green logo

Aroma difuzér náhrdelník - Kvet života 30 mm

Aroma difuzér ako náhrdelník je účinnou formou aromaterapie za použitia esenciálnych olejov. Náhrdelník s kvetom života je jedinečným šperkom a doplní každý váš outfit.

Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A2-007
Dostupnosť: skladom +1
15.95
ks

Aromatický náhrdelník so symbolom kvetu života je jedinečným doplnkom outfitu s blahodarnými účinkami aromaterapie na váš organizmus.

Čo je aroma difuzér? 

Aroma difuzér je praktickým prostriedkom aromaterapie a slúži na uvoľnovanie esenciálnych olejov. Vďaka nemu môžete pociťovať blahodarné účinky aromaterapie kdekoľvek a kedykoľvek. Je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele, odolnej voči korózii. Domyselný magnetický patent v medailóne chráni vložku na oleje pred vypadnutím. 

Ako sa používa? 

Na plstenú vložku nakvapkáte 2 - 5 kvapiek vášho obľúbeného oleja a uzavriete do medailónu. Po vyprchaní vône môžete vložku umývať a znova používať. Balenie obsahuje 10 náhradných farebných vložiek, ktoré môžete meniť aj počas dňa podľa nálady a farby. 

Balenie obsahuje:

  • prívesok s magnetickým uzáverom s priemerom 30 mm 
  • 60 cm dlhý náhrdelník
  • 11 znovu použiteľných plstí

Kvet života

Kvet života je symbolom posvätnej geometrie. Symbolizuje stvorenie, vznik vesmíru a vesmíru. Tento prastarý symbol pôsobí ako tvarový žiarič a je výbornou meditačnou a liečebnou pomôckou. 

K aroma difuzéru odporúčame dokúpiť aj prírodný esenciálny olej z našej ponuky.

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom