violet green logo

Vonné tyčinky Anjelsky prach - Green Tree "Angel Dust"

Angel Dust (Anjelský prach). Nadýchnite sa vábivej a upokojujúcej vône tyčiniek Angel Dust. Odreagujte sa, oddýchnite si, posilnite a osviežte svojho ducha. 

Výrobca: Green Tree Candle Company
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A4-003
Dostupnosť: skladom 4 ks
2.10 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Angel Dust (Anjelský prach). Nadýchnite sa vábivej a upokojujúcej vône tyčiniek Angel Dust. Odreagujte sa, oddýchnite si, posilnite a osviežte svojho ducha. Tyčinky sa vyrábajú z bylín rastúcich v prírode, zo živíc a z esenciálnych olejov. Vonná tyčinka vytvorí dlho trvajúcu arómu, ktorá vám pomôže sa zrelaxovať a navodí zmyselnú atmosféru.

Vonné tyčinky Anjelsky prach majú sladkú vôňu mučenky so sviežimi podtónmi. V miestnosti vytvoria láskyplnú romantickú atmosféru vhodnú na zaslúžený odpočinok, či meditáciu a liečenie. Vonné tyčinky od Green Tree neprodukujú také množstvo dymu a popola ako bežné indické tyčinky, avšak majú rovnakú intenzitu vôňe. Vyrábajú sa v Indii, holandskou spoločnosťou Green Tree Candle Company. 100% prírodné vonné tyčinky, ručne vyrobené podľa tradičných ajurvédskych receptov, netestované na zvieratách

Parametre: 
Doba horenia je vďaka ich mimoriadnej dĺžke približne 30-45 minút. 
Hmotnosť: 15 g
Keďže sú tyčinky ručne vyrábané, počet kusov v balení sa môže líšiť - 12-16 ks. 
Obsah balenia je daný v gramoch.

Vonné tyčinky zapaľujte len na stojanoch určených na vonné tyčinky. Tyčinku jednoducho na konci zapáľte zapaľovačom a plameň sfúktite, tyčinka bude ďalej tlieť a produkovať voňavý dym. Udržujte ich mimo dosahu detí.