violet green logo

Vonné tyčinky Anjelsky prach - Green Tree "Angel Dust"

Anjelske vonné tyčinky vhodné na liečenie, odpočinok či meditáciu. 100% prírodné indické vonné tyčinky so sladkou romantickou vôňou.

Výrobca: Green Tree Candle Company
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A4-003
2.10 ks

Nadviažte spojenie s anjelskymi entitami a nechajte ich pomôcť vám a upokojiť vašu životnú situáciu. Sila anjelského liečenia pomáha odstrániť bloky na psychickej aj fyzickej úrovni. Vonné tyčinky „Angel Dust“ majú sladkú pižmovú vôňu, ktorá privoláva bezpodmienečnú lásku vašich anjelov, aby prijali božské požehnania, liečenie a mágiu. Zapáľte vonnú tyčinku a nechajte svoje modlitby stúpať k nebesiam, vždy tak jemne vedené anjelmi, ktorí nás všetkých obklopujú.

Vonné tyčinky Anjelsky prach majú sladkú vôňu mučenky so sviežimi podtónmi. V miestnosti vytvoria láskyplnú romantickú atmosféru vhodnú na zaslúžený odpočinok, či meditáciu a liečenie. Vonné tyčinky od Green Tree neprodukujú také množstvo dymu a popola ako bežné indické tyčinky, avšak majú rovnakú intenzitu vôňe. Vyrábajú sa v Indii, holandskou spoločnosťou Green Tree Candle Company. 100% prírodné vonné tyčinky, ručne vyrobené podľa tradičných ajurvédskych receptov, netestované na zvieratách

Parametre: 
Doba horenia je vďaka ich mimoriadnej dĺžke približne 30-45 minút. 
Hmotnosť: 15 g
Keďže sú tyčinky ručne vyrábané, počet kusov v balení sa môže líšiť - 12-16 ks. 
Obsah balenia je daný v gramoch.

Vonné tyčinky zapaľujte len na stojanoch určených na vonné tyčinky. Tyčinku jednoducho na konci zapáľte zapaľovačom a plameň sfúktite, tyčinka bude ďalej tlieť a produkovať voňavý dym. Udržujte ich mimo dosahu detí.