violet green logo

Vonné kužele 12ks ,vôňa Palo Santo

NOVINKA
Výrobca: Green Tree
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A5
Dostupnosť: skladom 2 ks
2.10 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Pálenie vonných kuželov  je výbornou alternatívou k vonným tyčinkám, nehori totiž bambusové drievko, ktoré je nosičom vonnej tyčinky.
Vonné kužele, rovnako ako indické vonné tyčinky majú výraznú vôňu a preto sú vhodné predovšetkým k prevoňaniu vetších priestorov a vytvoenie príjemnej atmosféry. Pri ich horení sa môžete stretnúť zo širokým spektrom vôní .

Palo Santo známe ako „sväté drevo“ alebo „drevo svätých“ používali domorodé komunity v posvätnej praxi na vyčistenie svojho priestoru a odvrátenie zlých duchov. Má príjemnú drevitú vôňu, ktorá je jemne sladká. Šamani a liečitelia vnímajú Palo Santo vysoko spirituálne a používajú ho v posvätných rituáloch už tisíce rokov. Palo santo je obľúbené aj v Európe, na „odohnanie“ negatívnych energií. Palo Santo poskytuje účinnú ochranu pred tzv. energetickými upírmi. Vonná aura Palo Santo nedovolí negatívnym energiám vniknúť do nás a v styku s týmito energetickými upírmi sa dokážeme brániť. 

Botanický názov: Bursera graveolens (sväté drevo, posvätné drevo)

Vonné kužele  od Green Tree sa vyrábajú sa v Indii, holandskou spoločnosťou Green Tree Candle Company. 100% prírodné , vyrobené podľa tradičných ajurvédskych receptov, netestované na zvieratách 

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Kadidlo môže poškodiť lakované povrchy,vždy používajte podložku. Na dosiahnutie najlepších efektov používajte kužele len v interiéry a mimo prievanu.