violet green logo

Vonné kužele "Tečúci dym" 24ks, vôňa Palo Santo

Palo Santo známe ako „sväté drevo“ alebo „drevo svätých“ používali domorodé komunity v posvätnej praxi na vyčistenie svojho priestoru a odvrátenie zlých duchov. Má príjemnú drevitú vôňu, ktorá je jemne sladká. Šamani a liečitelia vnímajú Palo Santo vysoko spirituálne a používajú ho v posvätných rituáloch už tisíce rokov. Palo santo je obľúbené aj v Európe, na „odohnanie“ negatívnych energií. 

Výrobca: Goloka
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A5-007
Dostupnosť: skladom 1 ks
4.80 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Palo Santo

Palo Santo známe ako „sväté drevo“ alebo „drevo svätých“ používali domorodé komunity v posvätnej praxi na vyčistenie svojho priestoru a odvrátenie zlých duchov. Má príjemnú drevitú vôňu, ktorá je jemne sladká. Šamani a liečitelia vnímajú Palo Santo vysoko spirituálne a používajú ho v posvätných rituáloch už tisíce rokov. Palo santo je obľúbené aj v Európe, na „odohnanie“ negatívnych energií. Palo Santo poskytuje účinnú ochranu pred tzv. energetickými upírmi. Vonná aura Palo Santo nedovolí negatívnym energiám vniknúť do nás a v styku s týmito energetickými upírmi sa dokážeme brániť. Olej Palo Santo je určený na použitie vo vonných lampách, v difúzoroch vonných olejov a rozprašovačoch.

Botanický názov: Bursera graveolens (sväté drevo, posvätné drevo) Zdrojová rastlinná zložka: drevo

Vonné kužele "Tečúci dym" vytvárajú efekt vodopádu, pretože dym je ťažší ako vzduch. Balenie obsahuje 24 kusov kuželov. Pre efekt tečúceho dymu je potrebné kužel použiť so stojanom na vonný kužel "tečúci dym". Neumiestňujte stojan do prievanu.

Doba horenia: približne 20 minút

100% prírodné vône,

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Kadidlo môže poškodiť lakované povrchy,vždy používajte podložku. Na dosiahnutie najlepších efektov používajte kužele len v interiéry a mimo prievanu.

Krajina pôvodu: India

Značka Goloka dáva 100% výťažok z distribúcie produktov na charitatívne účely, ako napr. program školského stravovania pre deti v Indii.