violet green logo

Lapač slnka - Strom života a čakry

Rozžiarte svoju obývačku odrážajúcimi sa lúčmi slnka a nechajte vstúpiť slnečnú energiu do vášho domova.

Kód produktu: F2-027
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom +1
18.90
ks

Rozžiarte svoju obývačku nádherným lapačom slnka so stromom života a nechajte prúdiť pozitívnu energiu slnka do vašej domácnosti.

Ako funguje lapač slnka?

V interiéri lapač umiestnite do okna, cez ktoré vám preniká najviac slnečného svetla. Sklenené gorálky majú zámerne zbrúsené hrany, odrážajúce sa svetlo sa tak rozptýli po celej miestnosti

Lapače slnka, či lapače svetla odrážajú slnečné lúče zvonka a prinášajú ich dovnútra, čím osvetlia priestor oslnivými ornamentmi a umožnia energii slnka vstúpiť do vášho domova. Niektoré lapače slnka sú vyrobené z farebných kryštálov, či sklíčok, ktoré menia odrážajúce slnko na čarovnú dúhu. 

História lapačov slnka siaha k pôvodným obyvateľom Ameriky, ktorý ich vyrábali z farebných mušlí a svetlo-odrážajúcich perál. Kryštálové odrážače slnka majú svoj význam aj vo feng shui.

Význam čakier

Čarky symbolizujú sedem energetických miest na tele. Sú významné vo viacerých duchovných učeniach a technikách. Harmonizácia čakier je dôležitou liečebnou metódou pri rôznych zdravotných problémoch. 

Význam Stromu života

Hlavný význam stromu života je jednota a prepojenosť všetkého života. Strom života je dôležitou súčasťou všetkých náboženstiev naprieč časom aj kontinentmi. Svoj význam má v kresťanstve, v islame, v egyptskej mytológii, v čínskej mytológii, bol posvätným symbolom mayov a aj prastarých sumerov.