violet green logo

"Harmonizujúci"Esenciálny olej "7 Chakras"

7 Chakras Incense (Vôňa siedmich čakier). Odreagujte a uvoľnite sa pri vábivej a utišujúcej aróme siedmich čakier. Meditujte o svojom vnútornom vedomí, preniknite do duchovnej podstaty vecí a získajte dobrú karmu v každodennom živote. 

Výrobca: Green tree
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A3-007/K
Dostupnosť: skladom 1 ks
3.60 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Nadviažte spojenie so sebou samým a svojím stredom. Esenciálny olej na uvoľnenie zmyslov a meditačné naladenie.

7 Chakras Incense (Vôňa siedmich čakier). Odreagujte a uvoľnite sa pri vábivej a utišujúcej aróme siedmich čakier. Meditujte o svojom vnútornom vedomí, preniknite do duchovnej podstaty vecí a získajte dobrú karmu v každodennom živote. Fascinujúca aróma 7 Chakras Incense vás upokojí a stíši. Uniknete ruchu okolia a zažijete pokojné ticho. Táto očarujúca vôňa sa vyrába z prírodných bylín, živíc s afrodiziakálnymi účinkami a esenciálnych olejov. Tvorí dlhotrvajúcu arómu, ktorá obnoví vašu životnú silu. V miestnosti vytvoria pokojnú a meditačnú atmosféru vhodnú na cvičenie, relax, či meditáciu a liečenie. 

Esenciálne oleje od Green Tree sa vyrábajú sa v Indii, holandskou spoločnosťou Green Tree Candle Company. 100% prírodné oleje, vyrobené podľa tradičných ajurvédskych receptov, netestované na zvieratách

 

Esenciálny olej vhodný do aromalampy. 10 ml

Nie je vhodný na masážne účely. Zloženie: Dipropylene glycol, parfum: