violet green logo

Aroma lampa "Kvetinky", ( červená a modrá)

Kvalitná aromalampa z mastenca. Je vhodná na použitie esenciálnych olejov alebo vonných voskov ( červená a modrá)

farba:
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A1-012
Dostupnosť: skladom 2 ks
14.80 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Nádherná tradičná aromalampa s kvetinovým ornamentom prevonia váš domov esenciálnymi olejmi. Môžete použiť aj vonné oleje alebo vosky. Účinky aromaterapie majú blahodarný vplyv na psychiku, dýchacie cesty, ale aj celý organizmus.

Čo je aromalampa a na čo sa používa?

Aromalampa slúži na odparovanie esenciálnych olejov a je jednou z najobľúbenejších foriem aromaterapie. Je vyrobená z mastenca, ktorý je nazvývaný aj hrnčiarsky kameň alebo talek, či lojovec. Mastenec je prírodný minerálny materiál, ktorý je obľúbený aj v stavebníctve pre jeho vlastnosti. Kumuluje teplo, je žiaruvzdorný, pevný a odolný. 

Aromalampu umiestnite do miestnosti v ktorej trávite najviac času, napríklad do obývačky. Vrchnú časť lampy - misku naplňte vodou a nakvapkajte do nej 2-7 kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja. Zapáľte čajovú sviečku a vložte ju dovnútra lampy, keď sa lampa zahreje, voda s olejom sa postupne odparia. Vodu nedopĺňajte, pokiaľ je aromalampa ešte horúca. Lampu môžete umývať bežným saponátom po každom použití, až po jej vychladnutí.

Krajina pôvodu: India, materiál :mastenec, Veľkosť: 6x8 cm

K aromalampe vám odporúčame zakúpiť aj prírodný esenciálny olej z našej ponuky.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom