violet green logo

Aroma difuzér náhrdelník - Óm Chakra 30 mm

- 30%

Aromatický náhrdelník so symbolikou korunnej čakry. Použite váš obľúbený esenciálny olej a užívajte si blahodarné účinky aromaterapie.

Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A2-006
Dostupnosť: na sklade
15.95 ks
Pôvodná cena 22.79, Zľava 30 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Aroma difúzny náhrdelník so symbolom korunnej čakry vám spríjemní deň svojou vôňou a zároveň doplní váš outfit.

Čo je aroma difuzér a ako sa používa? 

Aromatický prívesok v sebe obsahuje plstenú vložku, na ktorú nakvapkáte vami vybraný esenciálny olej. Blahodarné účinky aromaterapie si tak môžete užívať kedykoľvek a kdekoľvek. Prívesok je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele, ktorá nezafarbuje pokožku, ako iná bižutéria a je odolná voči korózii. 

Balenie obsahuje 10 náhradných farebných plstených vložiek, ktoré môžete meniť podľa vašej nálady. V prívesku je umiestnený magnetický kryt, ktorý chráni vložku pred vypadnutím. Na vložku nakvapkajte 2-5 kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja a kryt uzavrite. Po vyprchaní oleja, môžete vložku umyť a opakovane používať. 

Balenie obsahuje:

  • prívesok s magnetickým uzáverom s priemerom 30 mm 
  • 60 cm dlhý náhrdelník
  • 11 znovu použiteľných plstí

Korunná čakra

Korunná čakra symbolizuje prepojenie s božským princípom, duchovnú podstatu a osvietenie. Jej indický názov je Sahasrara, čo znamená tisíc lupienkový lotos, ktorý je symbolom čistoty a spirituality. Korunná čakra sa nachádza na vrchu lebky a spája sa s hypofýzou. Zablokovaná korunná čakra sa spája s viacerými ochoreniami ako napríklad depresia, epilepsia, schizofrénia, parkinsonova choroba a demencia. 

K aroma difuzéru odporúčame dokúpiť aj prírodný esenciálny olej z našej ponuky.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom