violet green logo

Aroma difuzér do auta Lotus Buddha

Originálny osviežovač vzduchu do auta v podobe aroma difuzéra, ktorý je vhodný na použitie esenciálnych olejov. Súčasťou balenia je 10 farebných vložiek, ktoré môžete meniť podľa nálady a po umytí opakovane používať.

Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A2-004
Dostupnosť: skladom 1 ks
13.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Aroma difuzér je skvelým spoločníkom do auta, vďaka ktorému si môžete užívať pozitívne účinky aromaterapie počas jazdy. Difuzér so symblom budhu sediaceho na lotosovom kvete je zároveň nádherným doplnkom, ktorý oživí interiér vášho auta.

Aké sú výhody aroma difuzéra? 

  • Dlhá životnosť produktu vďaka prevedeniu z nerezovej ocele
  • Originálny dizajnový doplnok
  • Balenie obsahuje vymeniteľné farebné vložky - môžete ich meniť podľa vašej nálady
  • Blahodarné účinky esenciálnych olejov počas jazdy autom
  • Ekologické riešenie oproti bežným osviežovačom do auta, plstené vložky môžete umývať a opakovane používať
  • Vhodné na prírodné esenciálne oleje, vonné oleje či parfumy

Aroma difuzér má množtvo výhod oproti bežným osviežovačom do auta, ktoré určite oceníte aj vy. Luxusný dizajn amuletu podporuje čistý vzhľad nerezovej ocele, ktorá je odolná voči korózii. Aroma difuzér je ekologické riešenie v porovnaní s klasickými osviežovačmi, ktoré po vyprchaní vôňe vo väčšine prípadov vyhodíte. V prípade difuzéra môžete plstnenú vložku umývať a opakovane používať. Balenie obsahuje 10 náhradných plstených vložiek, ktoré môžete meniť podľa aktuálnej nálady.

Z čoho je aroma difúzer vyrobený a ako sa používa?

Dizajnový medailón je vyrobený z nerezovej ocele odolnej voči korózii, ktorý jednoducho pripevníte k ventilačnej mriežke.  Počas jazdy bude vzduch z ventilácie prúdiť a v aute bude príjemne rozvoniavať vaša obľúbená vôňa. V difúzeri je plstená vložka, na ktorú nakvapkáte 2-5 kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja - záleží od sily oleja a vami požadovanej intenzity vône. Medailón je vybavený magnetickým krytom, ktorý chráni plstenú vložku pred vypadnutím. Balenie obsahuje 10 náhradných farebných vložiek, ktoré môžete umývať a opakovane požívať. 

Materiál: nerezová oceľ, plstená vložka
Rozmery: 
priemer 3cm, hrúbka: 0,5 cm

Čo znamená Budha sediaci na lotose?

Lotosový kvet symbolizuje čistotu tela a mysle a cestu k osvieteniu a je jedným z ôsmych budhistických symbolov. Lotos znázorňuje aj trón pre najdôležitejšie postavy v budhistickom umení. Budha sediaci na lotose symbolizuje znovuzrodenie v raji a osvietenie. Lotosové kvety sa využívajú často pri meditáciách, kedy pomáhajú očistiť telo aj myseľ.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom