violet green logo

Aroma difuzér do auta " Hamsa - Fatimina ruka "

Nevšedný osviežovač vzduchu do auta vo forme aroma difuzéra s ochranným symbolom Hamsa. Je vhodný na použitie s esencálnymi olejmi, vonnými olejmi, či parfémami.

Výrobca: China
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A2-003
Dostupnosť: skladom 1 ks
13.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Posilnite svoju ochranu na cestách aroma difuzérom so symbolom Fatiminej ruky a nechajte na seba pôsobiť blahodarné účinky aromaterapie počas jazdy.

Výhody aroma difuzéra

  • Jedinečný dizajnový doplnok do auta
  • Priaznivé účinky esenciálnych olejov a aromaterapie počas jazdy
  • Dlhá životnosť produktu vďaka prevedeniu z nerezovej ocele
  • Farebné vložky môžete umývať a opakovane používať
  • Esenciálny olej môžete vždy zvoliť podľa vašej nálady

Aroma difuzér má množtvo výhod oproti bežným osviežovačom do auta, ktoré určite oceníte aj vy. Oku lahodiaci dizajn amuletu podporuje čistý vzhľad nerezovej ocele, ktorá je odolná voči korózii. Aroma difuzér je ekologické riešenie v porovnaní s klasickými osviežovačmi, ktoré po vyprchaní vôňe vo väčšine prípadov vyhodíte. V prípade difuzéra môžete plstnenú vložku umývať a opakovane používať. Balenie obsahuje 10 náhradných plstených vložiek, ktoré môžete meniť podľa aktuálnej nálady.

Použitie aroma difuzéra

Na plstnenú vložku aplikujte vami vybraný esenciálny olej - v priemere stačí 2-5 kvapiek. Dávkovanie záleží od intenzity a kvality esenciálneho oleja, no môžete použiť bežný vonný olej, alebo parfém. Plstenú vložku umiestnite do difuzéra a zatvorte - obal je vybavený magnetickým uzáverom, čo zabraňuje vypadnutiu vložky. Aroma difuzér jednoducho pripnite na prieduch ventilácie v aute. Vzduch z ventilácie bude prúdiť a v aute pocítite príjemnú vôňu esenciálneho oleja.

Náš tip: Odporúčame zvoliť osviežujúcu a energizujúcu vôňu, ktorá podporí sústredenie, zmierni únavu či zlepší náladu.

Materiál: nerezová oceľ, plstená vložka
Rozmery:
 priemer 3cm, hrúbka: 0,5 cm

Čo znamená Hamsa?

História tohto symbolu siaha do starovekej mezopotámie a znázorňuje pravú ruku. Hamsa alebo aj Fatimina ruka je symbolom božskej ochrany. Často býva ozdobená okom, no v tomto prípade je Hamsa dozdobená farebnými kameňmi vyjadrujúcimi čakry. 

 

 

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom