violet green logo

"Anjelský" Esenciálny olej " Angel Healing"

Angel Healing. Stíšte sa,načerpajte rovnováhu a pokoj prostredníctvom očarujúcej vône v prírode rastúcich bylín, živíc a esenciálnych olejov. Romantická vôňa vydrží dlho a dodá vám novú silu do života.      

Výrobca: Green tree
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A3-004
Dostupnosť: skladom 2 ks
3.60 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Nadviažte spojenie s anjelskymi entitami a nechajte ich pomôcť vám a upokojiť vašu životnú situáciu. Sila anjelského liečenia pomáha odstrániť bloky na psychickej aj fyzickej úrovni.

Angel Healing (Anjelské liečenie). Nádherná vôňa s osviežujúcou a regenerujúcou energiou. Obsahuje vysoko kvalitné byliny, extrakty z kvetov a exotické oleje, starostlivo vybrané a odborne zmiešané na základe ich pozitívneho vplyvu na človeka. Angel Healing je  aromatickým produktom značky Green Tree. Vnímajte vábivú a upokojujúcu vôňu Angel Healing. Stíšte sa,načerpajte rovnováhu a pokoj prostredníctvom očarujúcej vône v prírode rastúcich bylín, živíc a esenciálnych olejov. Romantická vôňa vydrží dlho a dodá vám novú silu do života.      

Esenciálne oleje od Green Tree sa vyrábajú sa v Indii, holandskou spoločnosťou Green Tree Candle Company. 100% prírodné oleje, vyrobené podľa tradičných ajurvédskych receptov, netestované na zvieratách

 

Esenciálny olej vhodný do aromalampy. 10 ml 

Nie je vhodný na masážne účely. Zloženie: Dipropylene glycol, parfum: Angel Healing