violet green logo

Lapač snov prírodný zo stromom života (22cm)

Výrobca: Made in Bali
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: F2-L09
Dostupnosť: skladom 0 ks
18.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Krásny Lapač snov, kombinácia pierok a prírodných materiáloví. Ručná výroba na Bali. Výrobcovia na Bali sú miestni obyvatelia, ktorí majú blízko k spiritualite a všetky výrobky sú vyrábané s láskou -:)

Lapače snov sú radičným prvkom indiánskej kultúry - lapač zlých snov zachytáva zlé sny zatiaľ čo tie dobré necháva skĺznuť po pierku do duše spiaceho. -:) Lapače sú vyrobené ručne zo stopercentného konopného vlákna. Amulet tiež odpudzuje negatívnu energiu, vešia sa nad posteľ či v blízkosti dverí a okien.

Strom života symbolizuje  individualitu, pretože všetky stromysú jedinečné a jich vetvy rašiaí v rôzných bodoch a v rôzných smeroch. Symbolizuje osobný rast človeka v jedinečnú ľudskú bytost, pretože rôzne zkúsenosti ju formují do toho, kým sa stáva. Postupom času stromy získavajú viac jedinečných vlastností, pretože vetvy sa odlamujú, rastú nové a počasie si vyberá svoju daň - po celú dobu ostáva strom silný a pevný. Toto je metafora toho, ako ľudia behom sojho života rastú a menia se . Tiež ako ich jedinečné zážitky formujú a posilujú ich individualitu

Rozmer 22 cm