violet green logo

Lapač snov Jin Jang (17cm)

Lapače snov sú radičným prvkom indiánskej kultúry - lapač zlých snov zachytáva zlé sny zatiaľ čo tie dobré necháva skĺznuť po pierku do duše spiaceho. -:) Lapače sú vyrobené ručne zo stopercentného konopného vlákna. Amulet tiež odpudzuje negatívnu energiu, vešia sa nad posteľ či v blízkosti dverí a okien.

 

Výrobca: Made in Bali
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: F2-L018
Dostupnosť: skladom 1 ks
29.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Krásny Lapač snov, kombinácia prírodných materiálov. Ručná výroba na Bali. Výrobcovia na Bali sú miestni obyvatelia, ktorí majú blízko k spiritualite a všetky výrobky sú vyrábané s láskou -:)

Lapače snov sú radičným prvkom indiánskej kultúry - lapač zlých snov zachytáva zlé sny zatiaľ čo tie dobré necháva skĺznuť do duše spiaceho. -:) Lapače sú vyrobené ručne zo stopercentného konopného vlákna. Amulet tiež odpudzuje negatívnu energiu, vešia sa nad posteľ či v blízkosti dverí a okien.

Jin (čín. 陰/阴) je podľa čínskej filozofie ženský princíp, je to niečo pasívne, temné, mäkké.. Priraďuje sa mu ženskosť, zem, Mesiac, noc, zima, vlhko, chlad, vnútrajšok, intuícia, syntéza, zachovávavnie, prijímanie, spolupráca.
Jang (čín. 陽/阳) je opakom a je to  mužský princíp, niečo svetlé, aktívne, tvrdé; K jangu možno priraďovať mužskosť, nebo, Slnko, deň, leto, sucho, teplo,

Rozmer 17 cm