violet green logo

Aroma difuzér do auta " Anjelské ochranné krídla "

Dizajnový osviežovač vzduchu do auta vo forme aroma difuzéra s ochrannými anjelskými krídlami. Vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele s vymeniteľnými farebnými vložkami.

Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A2-002
Dostupnosť: skladom 1 ks
13.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Výhody aroma difuzéra do auta

  • Jednoduché použitie
  • Dlhotrvajúca rovnomerná vôňa
  • Pozitívne účínky esenciálnych olejov počas jazdy autom
  • Kvalitné prevedenie produktu a dlhá životnosť
  • Dizajnový šperk do vášho auta
  • Balenie obsahuje vymeniteľné farebné vložky - môžete ich meniť podľa vašej nálady
  • Ekologické riešenie oproti bežným osviežovačom do auta

Ak hľadáte praktickú a estetickú náhradu za bežné osviežovače vzduchu do auta, aroma difuzér je pre vás správnou voľbou. Anjelske krídla symbolizujú ochranu, harmóniu a prinášajú štastie. Nechajte vášho anjela strážneho dohliadať na vás na cestách.

Ako používať aroma difuzér?

Difuzér je vyrobený z nerezovej ocele s magnetickým krytom, vďaka čomu pôsobí moderným vzhľadom a zároveň má dlhú životnosť. Použitie difuzéra je nenáročné, esenciálny olej jednoducho nakvapkáte na plstenú vložku a difuzér prichytíte o prieduch ventilácie v aute. Voňavý vzduch tak bude rovnomerne prúdiť v aute a vy budete pocitovať priaznivé účinky aromaterapie.

Balenie obsahuje 10 farebných vložiek, ktoré viete meniť podľa nálady. Po vyprchaní vôňe môžete plstnené vložky umyť a znova používať. Stačí aplikovať 2-5 kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja - odporúčame prírodný, najlepšie na podporu koncentrácie, zmiernenie únavy a stresu, či zlepšenie nálady. Môžete použiť aj bežné vonné oleje, alebo váš obľúbený parfém. 

Materiál: nerezová oceľ, plstená vložka
Rozmery: 
priemer 3cm, hrúbka: 0,5 cm

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom